Spółka Hörmann – bramy garażowe

Marka Hörmann od lat profesjonalizuje się branżą budowlaną oraz bywa najdoskonalszym wytwórcą bram uchylnych, drzwi wejściowych, ościeżnic jak również napędów. Marka Hörmann jest spółką dziedziczną funkcjonującą na dystansie dziesięcioleci. Stanowi warunek współczesnych rozstrzygnięć i najlepszej jakości artykułów.

Spółka Hörmann jest administrowana już przez trzecie a także czwartą generację wnuków oraz prawnuków inicjatora spółki, Augusta Hörmann.

Udziałowcami odnoszącymi prywatną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Grupa Hörmann Polska sp. z o.o. jest od 1992 roku. Główna baza firmy usytuowana jest w Komornikach pod Poznaniem. W owym punkcie poza biurami siedziby, mieszczą się również składy o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Dodatkowo, marka posiada cztery przedstawicielstwa w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całokształcie spółka angażuje w nich ponad stu wysoko wykwalifikowanych pracobiorców. Hörmann Polska sp. z o.o posiada sporą sieć partnerów handlowych w zasięgu całego państwa. Zapewnia ona szybki oraz kompetentny serwis a także gwarantuje odpowiednią, specjalistyczną obsługę konsumenta.