Najlepsze lasery do depilacji

Wstępnym oraz równocześnie najbardziej popularnym laserem do epilacji jest laser IPL, jaki kształtuje promienie optyczne o panoramicznym zakresie. Tak naprawdę ta postać tytułowana jest laserem, albowiem skrywa się tutaj kuriozum fototermolizy, wtenczas emitowane bywają strumienie świetlne rozwiewane w różnorakie położenia o przeróżnej wielkości. Laser musi mieć nieustannie regulowaną moc jak również stężenie energii, w innym sytuacji prawdopodobnie może przyprawić sparzenie naskórka. Wadą wywołanego lasera jest niepokaźna wydolność i nieszablonowo rzeczywiste oparzenia przy niezdarnej obsłudze. Dodatkowo, aby efekt był dostrzegalny wskazane są wielorazowe odwiedziny w gabinecie u kosmetyczki.

Żywotnie przekonującą mocną stroną niniejszego lasera bywa niski koszt manewru jak też ogromna dostępność w niemal każdym gabinecie kosmetycznym. Kategorycznie nowocześniejszą technologią lasera bywa skonsolidowanie IPL z RF nadmienianym E-light, odmiennie określając spojenie wiązek optycznych z energią promieni radiowych.

Wtenczas funkcja lasera opiera się na uintensywnieniu jak również wyrównaniu strug świetlnych prądem niemiarowym co potęguje skuteczność zabiegów. Zatem przy zaczerpnięciu wspomnianego lasera nie jest ważny kolorystyka włosa, albowiem oddziałuje on na melaninę a nie na włos.